fbpx

Tüyap Otelleri

Yüksek konfor ve lüks tüm odalarımızda standarttır.

ÜÇ KİŞİLİK ODA

Bir Çift Kişilik Büyük Yatak ve Bir Kişilik Ek Yatak

Çift Kişilik - Anasayfa

ÇİFT KİŞİLİK ODA

Çift Kişilik Double Yatak Seçeneği Geniş Aile Odası

TEK KİŞİLİK ODA

Çift Kişilik Büyük Yatak

GENEL ODA ÖZELLİKLERİ

Minibar, Merkezi Isıtma/Soğutma, Direkt Hatlı Telefon, Ütü & Ütü Masası, Minibar, LCD Televizyon, Çalışma Masası, İkram Tepsisi, Su Isıtıcısı, Yastık Menüsü, Saç Kurutma Makinesi, Emanet Kasası, Banyo Kozmetik Ürünleri , Wi-Fi standart olarak sunulmaktadır. 75 oda kapasitemiz bulunmaktadır.

  • Sınırsız Wi-Fi
  • Minibar & Oda Servisi
  • Ücretsiz Otopark
  • Sürekli Sıcak Su
  • SPA & Fitness Kullanımı
  • Kuru Temizleme Servisi

İstanbul Tüyap Otelleri Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul Beylikdüzü’nde bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana pek çok kuruluşa ev sahipliği yapan İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, İş dünyasında çok önemli toplantı merkezidir. Sergi merkezi Atatürk Havalimanı’na 23 km mesafededir. Fuar yıl boyunca yoğun programa ev sahipliği yapar. Ayrıca bu fuarda birçok konaklama seçeneği de bulunmaktadır. Serginin civarında konaklama; havalimanına çok yakın olması, merkeze kolay erişim sağlaması gibi ulaşım avantajları sayesinde popüler tercih haline gelmiştir. Eğer İstanbul’da bu civarda bir otel arıyorsanız, Tüyap Otelleri Fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Büyükçekmece yer alan pek çok kişi, Tüyap Otelleri Fiyatları indirimlerinden faydalanmakta ve bu otellerde erken rezervasyon fırsatı ile konaklamaktadır.

Fuar ve Kongre Merkezi nedeniyle sayısız insan bu civar konaklamak ve fuara katılmak istemektedir. Bu gerekçeyle Beylikdüzü ilçesinde konaklamak isteyen misafirler, Tüyap Otelleri konusunu merak etmektedir. Dünyanın dört yanından ziyaretçi çeken bu alan, civar çevrelerinde birçok Tüyap otelleri bulunmaktadır. Bu yüzden bu bölgelerde rahatlıkla kalacak en uygun ve ucuz rezervasyon fırsatları dahilinde otel bulabilirsiniz bunun için loss hotel’i ziyaret edin.

Tüyap Otelleri Fiyatları

Büyükçekmece bölgesinde Tüyap otelleri fiyatları, her anlamda ilgi duyulan ve dikkat çeken konu olduğundan, büyük kitlelere hitap etmektedir. Haliyle bu merkezi yakından takip eden ve ilgilenen sayısız insan mevcuttur. Dolayısıyla pek çok kişi bu Fuar ve Kongre Merkezini merak etmekte ve ziyarete gelmektedir. Ayrıca konukların konaklamaları ve iyi vakit geçirmeleri adına, bölgede her türde ve konseptte oteller bulunmaktadır. Bütçelere göre mütevazı ya da lüks otellere yakın olan Fuar ve Kongre Merkezi civarı yürüme mesafesinde, Tüyap Otelleri fiyat olarak da büyük fırsatlar sunmaktadır.

Dünyanın her yerinden Turist çekebilen merkez, genellikle üst düzey kitlelere hitap ettiğinden; her ne kadar bütçe dostu oteller olsa da genelde lüks ve yüksek bütçeli oteller çoğunluktadır. Bu yüzden tüyap otelleri fiyatları konusunda çok farklı ücret skalaları ve rezervasyonlar olabilmektedir. Ancak lüks ve yıldızlı otellerde, Her şey dahil Oteller de tahmin edemeyeceğiniz kadar çok hizmeti bir arada bulabilirsiniz. Bu hizmetler için de özellikle Büyükçekmece bölgesinde yürüme mesafesinde, 24 saat oda servisi, hotel spa, uygulaması gibi özellikleri olan rezervasyon alan otelleri ziyaret edin.

tüyap otelleri fiyatları

tüyap otelleri fiyatları

Tüyap Yakını Otellerin Avantajları

Tüyap yakınındaki oteller gerek tema olarak gerek konsept olarak gerekse hizmet kalitesi olarak yüksek standartlara sahip otellerdir. Söz konusu istanbul Büyükçekmece bölgesinde  Fuar ve Kongre Merkezi olduğunda; büyük kitlelere ev sahipliği yapan bir oluşumdan bahsetmek mümkün. Bu yüzden otel çeşitliliği üst düzeydedir. Bu da Tüyap Otelleri Fiyat avantajlarını bekleyen insanların olduğunu gösterir.

Büyükçekmece Otelleri manasında Tüyap çevresinde farklı fiyatlara ve hizmetlere sahip çokça otel seçeneği yer almaktadır. Siz de bu merkezi merak ediyor ve ziyaret etmek istiyorsanız, Tüyap Otelleri Fiyatları işinize yarayabilir.

Büyükçekmece Fuar ve Kongre Merkezine Nasıl Gidilir?

Burası, 1996 yılından bu yana İstanbul’da büyük ve önemli fuarların sunulduğu merkezdir. Merkez, Beylikdüzü ilçesiyle Büyükçekmece ilçesinin buluştuğu noktada bulunuyor. Buraya kendinize ait araçla gidebilecek olmanızın yanında, metrobüsle IETT otobüsüyle ve deniz otobüsüyle de gidebilirsiniz.

Bunun dışında beli noktalardan beli saatlerde hareket eden ve ücretsiz olarak hizmet veren servisler de iyi bir seçenek olabilir. Buraya gelip konaklamak durumunda olan ziyaretçiler, Tüyap Otelleri Fiyatları fırsatlarından ve rezervasyonlardan faydalanabilirler.

Tüyap Otelleri Neden Önemlidir?

 28 Haziran 1979 tarihinde İstanbul’da kuruldu. Ana faaliyetleri yurt içi ve yurt dışı exhibition düzenlemek olan vakıf, İstanbul Spor ve Fuar Sarayı ve İstanbul Taksim’deki Etap Marmara Otel’de ilk fuarlarını hazırladı. Zamanla hızla büyüyen projeler ve sanayi fuarları için geniş sergi alanı ihtiyacını karşıladı. 30 Mart 1987 tarihinde Tepebaşı’nda düzenlenen İstanbul Fuar Merkezi uzun vadede açıldı ve 1996 yılında uluslararası standartların modern altyapısı oldu. Büyükçekmece bölgesinde İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’ni açarak çağdaş fuar merkezi ve gelişimi sağlanmış oldu.

Beylikdüzü Kongre Merkezi 120,000 m2 kapalı ve 25,000 m2 açık toplam 145,000 m2 açık sergi alanlarıyla her zaman işlevselliğini koruyan yapıdadır. Burası özel sektörün Türkiye’deki tek ve en büyük sergi merkezidir.

Bu alanın İstanbul’daki gelişmesi ve büyümesiyle paralel olarak Anadolu’ya çok yatırım yaptı; Bursa, Konya, Adana, Samsun ve Eskişehir fuar alanlarını sundu. 41 yaşındaki merkez, yıl içinde Adana, Ankara, Bursa, Eskişehir illeri, İzmir, İstanbul, Konya, Samsun, Yurtdışındaki Amman, Moskova, Sofya, Kahire, Tahran, Tiflis ve Üsküp’teki ofisleri üzerinde çalıştı. Bu sayede 24 ülkedeki temsilcilerden oluşan ağ, dünya ve ülkemizdeki en önde gelen fuarlardan biri haline geldi.

tüyap yakın oteller

tüyap yakın oteller

Tüyap Kongre Merkezi Yanındaki En İyi Ucuz Oteller Hangileri?

Tüyap Otelleri fiyatları, konusunda yurt içi ve yurt dışı iş örgütleriyle iş birliği halinde olamaya büyük önem veren merkez, yerli ve ulusal ticaret örgütleri ile işbirliği halinde olamaya büyük önem vermektedir. Bu konuda çok kurum ve kuruluş ile işbirliği yaparak, oteller konusunda da sürekli gelişim halindedir. Büyükçekmece Tüyap, ülkemizde sergi sektörü kapsamında en önem verilen ticaret birliği olarak bilinen Türkiye Adil Üreticileri Derneği’nin kurulumuna liderlik etmiştir.

Tüm bunlar ülkemizin gelişmesinde ve kalkınmasında büyük rol oynamakta ve dünya çapında  tanınırlık elde etmektedir. Bu yüzden istanbul Beylikdüzü Fuar Merkezi Türkiye’nin önemli değerlerindendir.

Tüyap Otelleri Fiyatları burayı ziyaret etmek ve konaklamak için, fırsatlarına göz atabilir, tercih yapabilirsiniz. Fuarları takip etmek ve ziyaret etmek için uzun süreli konaklama düşünüyorsanız,  Tüyap Otelleri Fiyatları sayesinde kendinize uygun olan oteli bulabilirsiniz. 24 saat oda servisi, hotel spa hizmeti, olan büyükçekmece deki oteller arasında yer alan bir konaklama yapabilirsiniz.

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Yakınındaki Konaklama Seçenekleri

 Burada gerçekleştirilen fuar ve etkinlikler, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı odaklı olarak pek çok kişi tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Ülkemizin ziyaretçilerinin yanında, başka ülkelerden ve başka kültürden de ziyaretçiler olduğu düşünüldüğünde konaklama ihtiyacı da had safhadadır. Bu sebeple Beylikdüzü otelleri yakınlarında konaklama alanı çeşitliliği de oldukça yoğundur.

tüyap oteller

tüyap oteller

Pansiyonlar, apart oteller, hostesler, her şey dahil oteller, günlük kiralık konseptli daireler ve daha birçok ekonomik fiyatlı seçenek mevcuttur. İnsanlar; aradıkları özelliklere, kapasiteye, standartlara ve yakınlık seviyelerine göre ücretsiz rezervasyon yapmaktadır. Bunun yanında konaklama hizmet çeşitlilikleri de son derece önemlidir.

Bazı konuklar her şey için de olacak şekilde full paket konaklama türlerini tercih ederken, bazıları da sadece oda konaklama seçeneğini tercih edebilirler. Bu tamamen kişisel ihtiyaçlarla ilgilidir. Bu seçenekler arasında beylikdüzü’ndeki loss hotel tam anlamıyla sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Tüyap Otelleri fiyatları seçeneklerinin yanında günlük kiralık ev şeklinde de konaklama sağlayabilirsiniz. Artık günümüzde pek çok kişi bu alana yönelmektedir. Günlük kiralık evler; sadece ev bedeli olarak planlanabildiği gibi, eve ek olarak otellerde sunulan hizmetleri sunan Büyükçekmece bölgesinde yer alan, günlük kiralık evler de mevcuttur. Otelcilik sektöründe artık böyle seçenek de var diyebiliriz. Tüyap Otelleri fiyatları hakkında siz de bu seçenekler arasında karara varabilmek için, Tüyap civarı oteller için daha fazla bilgi alabilir ve araştırma yapabilirsiniz.