Beylikdüzü Otelleri

Beylikdüzü Bölgesi Loss Hotel Ucuz Oda Fiyatları Fırsatı

ÜÇ KİŞİLİK ODA

Bir Çift Kişilik Büyük Yatak ve Bir Kişilik Ek Yatak

ÇİFT KİŞİLİK ODA

Çift Kişilik Double Yatak Seçeneği Geniş Aile Odası

TEK KİŞİLİK ODA

Çift Kişilik Büyük Yatak

GENEL ODA ÖZELLİKLERİ

Minibar, Merkezi Isıtma/Soğutma, Direkt Hatlı Telefon, Ütü & Ütü Masası, Minibar, LCD Televizyon, Çalışma Masası, İkram Tepsisi, Su Isıtıcısı, Yastık Menüsü, Saç Kurutma Makinesi, Emanet Kasası, Banyo Kozmetik Ürünleri , Wi-Fi standart olarak sunulmaktadır. 75 oda kapasitemiz bulunmaktadır.

  • Sınırsız Wi-Fi
  • Minibar & Oda Servisi
  • Ücretsiz Otopark
  • Sürekli Sıcak Su
  • SPA & Fitness Kullanımı
  • Kuru Temizleme Servisi

Odanızı Ayırtın

4 + 0 = ?

Ön Rezervasyon

İleri tarihli konaklamalarınız için web sitemiz üzerinden ön rezervasyon yaparak fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Beylikdüzü Bölgesi Hakkında

Beylikdüzü, İstanbul sınırlarında bulunan en popüler ilçeler arasındadır. Bünyesinde sayısız butik otelleri, suit otelleri  bulabilirsiniz. Butik, suit özellikli otelleri uygun fiyatları dolayısıyla seveceksiniz. Önceden rezervasyon avantaj olacaktır. İş dünyası alanında tercih edilir konumda olması, ilçe için büyük bir konaklama ihtiyacı doğurmuştur. Bu durum Beylikdüzü otelleri ve fiyatlarını da ciddi anlamda etkilemektedir.

Genel anlamda iş seyahatlerinde rağbet gören suit, butik Beylikdüzü otelleri, İstanbul merkez ilçelerine göre daha uygun fiyatlı bölge otelleri olarak bilinir. Bu yüzden Beylikdüzü otel alternatiflerini seçebilirsiniz. Özellikle butik otelleri ve suit otelleri düşünebilirsiniz. Ön rezervasyon fırsatı avantajını unutmayın. Otel her kesimden insanlara hitap etmektedir. İlçede ucuz butik otelleri, suit otelleri, pansiyonlar yoğunluktadır. Bu yüzden düşük gelire sahip insanlar da otel fırsatlarından yararlanabilmekteler.

İstanbul ziyaretlerinde bölge otelleri konusunda duyulan ihtiyaç nedeniyle İlçede konaklama için yapılan yatırım oldukça yüksek. İstanbul otelleri standartlarında müşteri odaklı gerçekleştirilen yatırımlarda, misafirlerin rahat etmesi için gereken her şey düşünülmekte, müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Otel konseptleri amaca ve hitap edilen kesime yönelik tasarlanmaktadır. Bunun yanında her türlü konaklamaya uygun 5 yıldızlı Beylikdüzü otelleri de mevcuttur. Ayrıca tüm İstanbul otelleri gibi alışveriş merkezi konumlarına yakındırlar.

Son derece kaliteli hizmet veren, gerek yaz tatillerinizde gerekse iş seyahatlerinde konaklama amaçlı kullanabileceğiniz, her bütçeye uygun olan birçok butik, suit Beylikdüzü otel fiyatları seçenekleri vardır. Üstelik birçoğunda erken rezervasyon ve kolay ulaşım imkanı da mevcuttur. Tüm bu avantajları göz önünde bulundurduğumuzda, butik, suit otelleri son derece uygundur. Sizler de buraya geldiğinizde bu otelleri tercih edebilirsiniz.

Beylikdüzü Bölgesi Loss Hotelde Ucuz Oda Fiyatları Fırsatı

Loss Hotel, Esenyurt sınırlarında bulunan İstanbul otelleri arasındadır. Tesis; müşteri memnuniyetine önem vererek hareket eden, konuklarının konforunu her şeyden önde tutan, 24 saat kesintisiz hizmet veren güvenilir İstanbul otellerindendir. Beylikdüzü otelleri seçenekleriyle beraber burayı da uygun fiyata tercih edilebilirsiniz. İşletme oda haricinde çok sayıda hizmet, ödeme kolaylığı, ücretsiz otopark, müşteri hizmetleri, her bütçeye uygun sayısız organizasyonlar sunuyor. Ayrıca yakınlarında birçok alışveriş merkezi bulunuyor.

Butik otelleri gibi bu işletme de oldukça uygun fiyat fırsatları sunmaktadır. Burada yapacağınız seyahat için burada konaklayabilir mükemmel oda tasarımlarını görebilirsiniz.

Beylikdüzü hotel fiyatları, sağladıkları hizmetlere ve otel konforuna göre ucuz diyebileceğimiz düzeydedir. Burası için de aynı şekilde hizmet standartlarına göre uygun fiyatlı bir otel diyebiliriz. Otel, siz değerli müşterilerinin rahatı ve konforu için farklı konaklama çözümleri sunmaktadır. Beylikdüzü otelleri standartlarında oteldir.

Oda dahilinde olan hizmetler haricinde alışveriş, internet, hava alanı ulaşım, spa gibi hizmetler de verir. Ayrıca ailece tatil yapılabilecek bir otel olarak tasarlanmıştır. Beylikdüzü hotel fiyatları arayışınızda iyi bir seçenek olabilir.

Beylikdüzü otelleri ile benzer özelliklere sahip olan otel, seyahatinizi en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlar. Eğer İstanbul gezisi yaptığınız seyahatinizde konaklama ihtiyacı duyarsanız otel alternatifi olarak burayı tercih edebilirsiniz.

İstanbul ilinin en iyi otellerinden olan Loss Hotel; 84 oda kapasitesine, erken rezervasyon fırsatına, 24 saat müşteri desteğine sahiptir. Oda dizaynları ise oldukça hoştur. Ön rezervasyon yaptırarak uygun fiyattan yararlanabilirsiniz.

en iyi beylikdüzü otelleri

Beylikdüzü Bölgesi Hakkında

İstanbul batı ilçelerinden olan ilçe, şehrin iş, ticaret ve sanayi merkezlerine yakın konumda yer almaktadır. Genel anlamda iş dünyasında ragbet gören bölgede ilçe otelleri bulunmaktadır. İş toplantıları ve konaklama amaçlı tercih edilen suit, butik Beylikdüzü otelleri, ek olarak kongre, fuar ve seminer merkezi olarak da önemli yere sahiptir. Dolaysıyla İş seyahatlerinde buradaki suit, butik otelleri uygun fiyata tercih edebilirsiniz.

İlçe iş odaklı konaklama ve fuar gezilerinizi düşünerek erken rezervasyon yapabilir, iş toplantıları için suit, butik Beylikdüzü otelleri seçeneklerini değerlendirebilir Dünya mutfağı avantajla misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Alacağınız her türlü hizmet ve size sunulacak fırsatlar, hem seyahatiniz hem de iş toplantılarınız acısından büyük avantaj sağlayacaktır. Bunun yanında ucuz butik, suit hoteller de bütçenize ucuz fiyatı ile katkıda bulunacak, ucuz ama kaliteli hizmet almanıza olanak tanıyacaktır. Ayrıca ön rezervasyon yaptıran otelleri tercih etmek size fayda sağlayacaktır.

İlçe, batı tonunda Büyükçekmece, kuzey yönünde Esenyurt, doğu yönünde ise Avcılar ile komşudur. Güneyde Marmara Denizi’ne kıyısı olan ilçe, bünyesinde bulundurduğu lüks sitelerle ve toplu konut projeleriyle dikkat çekmektedir. Türkiye’nin mozaiğini yansıttığı düşünülen ilçede planlı kentleşme görülüyor.

Tanıtım Videosu

Tanıtım videomuzdan otelimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçebilirsiniz

Telefon: 0538 092 6275 / www.instagram.com/loss.hotel
beylikdüzü otel fiyatları

Ayrıca İstanbul Marina, İstanbul Ambarlı Limanı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi ve Organize Sanayi Bölgesi gibi iş ve ticaret bölgelerine yakınlığı da dikkat çekmektedir.

Bunun dışında bölgenin Osmanlı ile Bizans dönemlerine dayanan tarihi de ilgi görmesinde büyük rol oynamaktadır. birçok kişi tarihi gezi amaçlı Beylikdüzü otel seçeneklerini araştırabilmektedir. Butik, suit Beylikdüzü otel fiyatları fırsatlarının yanında ön rezervasyon her anlamda size avantaj sağlayacaktır.

Beylikdüzü’ne Nasıl Gidilir?

Bölge, İstanbul Havalimanı ile 40-45 km uzaklıktadır. İstanbul ziyaretinizde Taksi veya HAVAİST Çatalca hattı aracılığıyla ilçeye ulaşabilirsiniz.

  • Deniz Yolu Ulaşım: İlçe sahil kıyısı konumunda olmasına rağmen denizyolu ulaşım ağı bulunmamaktadır. Ama Bakırköy, Beşiktaş, Eminönü ilçelerinin vapur seferlerini aracılığıyla aktarma ile ilçeye ulaşabilirsiniz. Vapur aracılığıyla Beşiktaş’a giderseniz, 145T Taksim otobüs hattını kullanarak ilçeye ulaşabilirsiniz. Eminönü ilçesinden vapurla ulaşımda aynı hat üzerinden gerçekleşmektedir. Vapurla Bakırköy’e giderek de, 76 Bakırköy hattını kullanabilirsiniz.
  • Karayolu Ulaşım: Kara yolu kullanmak isterseniz, İstanbul ilinde hizmet veren toplu taşıma  oldukça gelişmiş ağa sahiptir. İstanbul sınırlarında her noktadan, toplu taşıma araçlarıyla merkeze ulaşmak mümkündür. İlçeye ulaşım sağlamak için ilk olarak 24 saat kesintisiz çalışan Metrobüs hattını kullanabilirsiniz. Ayrıca İstanbul içinde ilçeye ulaşım sağlayan otobüsler de mevcuttur.
  • Toplu Taşıma: İlçeden geçen İETT otobüsleri size bu konuda kolaylık sağlayacaktır. İlçe içi ulaşım imkânı için ise minibüs hatlarını kullanabilirsiniz. Ulaşım açısından hiç bir sorun yapamayacağınız İstanbul Beylikdüzü otelleri ise her yerden ulaşabileceğiniz konumlarda yer almaktadır.

Ayrıca gezilecek yerlere ulaşım imkânı da son derece avantajlıdır. Burayı ziyarete geldiğinizde Beylikdüzü otel seçeneklerini değerlendirerek, Beylikdüzü otel fiyatları fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Butik, suit otelleri baz alarak seçim yapabilirsiniz.

Beylikdüzü’nde Gezilecek Yerler

Bölgeyi gezmek için tercih edilen çok sayıda alanı bulunmaktadır. Merkezi bölgelerde yer alan, gezilecek yerlere yakın olan ucuz Beylikdüzü otelleri bu konuda büyük avantaj sağlamaktadır. Ucuz Beylikdüzü otel fiyatları sizlere oda, konaklama, alışveriş gibi hizmetler sunarken ön rezervasyon imkanı da sunmaktadır.

İlçe sahili, yaklaşık olarak 14 km civarıdır. Sahil bölgesinde, denizin tadını çıkarabileceğiniz pek çok alan bulunuyor. Bu alanlarin başında ise Gürpınar Sahili yer alıyor. İstanbul ilçeye ziyarete veya tatil yapmaya gelen konuklar, genelde burada yer alan Gülpınar Sahili seçeneğini tercih ediyor. Sahilin yakınlarında pek çok İstanbul Beylikdüzü otelleri olması ise burayı daha tercih edilir kılıyor.

Bunun yanında Gürpınar Sahili bünyesinde yer alan Piri Reis Parkı da keyifle vakit geçirebileceğiniz bir yer olabilir. Burada gezebileceğiniz yerlerden biri de Kavaklı Sahil Parkı’dır. Yeşilin ve doğanın kalbi bu ilçede atıyor dersek yalan söylemiş olmayız. Çünkü İstanbul ilinde bulunan en büyük, en yeşil şehir parklarından biri olarak tasarlanan  Yaşam Vadisi; yine burada yer almaktadır. Siz de bu doğal alanları keşfetmek istiyorsanız İstanbul ilinde bulunan apart otel oda seçeneklerini değerlendirebilir, ucuz  fiyatlı butik, suit otelleri seçebilirsiniz.

İnsanların eğlenerek sosyalleşeceği vadi bünyesinde; Çanakkale Destanı Parkı, Tören Alanı, su oyunları, göletler, dinlenme-spor alanları, yürüyüş parkurları, sanat-sergi alanları bulunmaktadır.

TÜYAP Fuar ve Kültür Merkezi ile Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi, gezmeye değer yerler arasında. Bunun yanında organik ürünlerin satıldığı Pazar alanları, Tepecik Çamlık Piknik Alanı, Büyükçekmece Menzil Külliyesi, Sultan Süleyman Kervansarayı, Enver Paşa Köşkü ziyaret edeceğiniz yerler arasında.

Tüm bu mekanları gezmek amacıyla kalacak yer ihtiyacı duyarsanız, ucuz Beylikdüzü otel fiyatları size faydalı olacaktır. Beylikdüzü otelleri: özellikle suit, butik otel seçenekleri, hem ucuz hem güvenilirdir. Ayrıca alışveriş konusunda avantajlıdır. Yakınlarında pek çok alışveriş mekanları bulunur.

beylikdüzü otel fiyatları

Avantajlı Beylikdüzü Otel Fiyatları

Beylikdüzü otelleri; butik, suit oteller başta olmak üzere ucuz ve kaliteli konaklama tesisleridir. Butik, suit otelleri gerek oda konforu gerekse ulaşım imkanı olarak avantajlı durumdadır. Bunun yanında butik, suit otel seçenekleri; her bütçeye uygun fiyata, alışveriş merkezi yakınında olan, rezervasyon imkanı sunan, gezilecek yerlere yakın olan işletmelerdir.

İlçede özellikle iş seyahatlerinde konaklama amaçlı tasarlanmış tesisler vardır. Özel toplantı salonları olan Beylikdüzü otelleri, iş toplantıları sırasında ağırlanacak yabancı misafirlere yönelik Dünya mutfağı çeşitlerini sunmaktadır.

Özellikle yurtdışından gelen konuklar, Dünya mutfağı seçeneklerini değerlendirmektedir. Bunun fiyatlara etkisi ise, elbette vardır. Beylikdüzü otel fiyatları ucuz olsa da, hizmetlere göre değişebilmektedir. Ancak her durumda tercih edilen otellerdir. Bölgenin otel standartlarını düşünürsek, Beylikdüzü otelleri ucuz diyebiliriz.

en ucuz beylikdüzü otel fiyatları

Sosyal Aktiviteler

Beylikdüzü İlçesinde Ne Yenir?

 İstanbul ilinin en bilinen ve ilgi gören ilçelerinden olan bölge, günün her saatinde yemek yiyebileceğiniz sayısız mekana sahiptir. Gerek istanbul Beylikdüzü otelleri yemek mekanları gerek butik otel kafeteryaları gerekse sahil boyu uzanan işletmeler sayısız seçenek oluşturmaktadır.

Burada Türk veya dünya mutfaklarından birçok farklı lezzetler deneyebilirsiniz. Beylikdüzü otel restoranlarının sunduğu çok sayıda çeşitlilik bulunuyor. Ayrıca otel gibi restoran fiyatları da ucuz olarak tanımlanabilir. İstediğiniz takdirde yemek yiyebileceğiniz çok sayıda kebapçı seçeneği mevcutken, canlı müzik dinleyip fasıllara katılabileceğiniz yemek mekanları da mevcuttur.

Bunun dışında birbirinden güzel, huzurlu ve ucuz fiyatlı kafeleri tercih edebilirsiniz, tatlı eşliğinde kahve keyfi yapabilirsiniz. Genel olarak bu tarz mekanları Beylikdüzü otelleri yakınlarında bulabilirsiniz. Ayrıca ön rezervasyon yaptırarak fiyatları düşürebilirsiniz.

Türk mutfağı dahilinde sevilen lezzetler, Dünya mutfağından çeşitli yemekler, lezzetli kebaplar, fast food yiyecekleri, döner, balık, mezeler ve daha fazlası birada sizleri bekliyor. Beylikdüzü otelleri sayesinde tüm bunları destekleyebilirsiniz. Ancak rezervasyon fırsatı sunan otelleri tercih etmek sizin yararınıza olacaktır. Böylece özellikle butik, suit oteller daha uygun fiyatları sunacaktır.

Günün her saatinde ucuz yemek alternatifleri olan ilçede; sahilde farklı size özel akşam yemeği, küçük ama güzel pastanede kahvaltı, ya da alışveriş merkezlerinin restoranlarında yemek seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bunun için beylikdüzü  suit otel oda seçeneklerine göz atmanız yeterli.

Beylikdüzü İlçesinde Nerede Kahvaltı Yapılır?

Bölge, şehir merkezine en mesafeli olan ilçelerdendir. Bu nedenle buraya gelen insanlar, burada kahvaltıyı keyfi yapıp günü güzel başlatmadan dönmezler. Bölgede bahçeli kahvaltı mekanlarının yanında, sahilde veya alışveriş merkezlerinde bulunan ucuz kahvaltı mekanları bulunmaktadır. Yakınlarında ise, birçok beylikdüzü suit, butik oteller mevcuttur. Uygun fiyatlı suit, butik tesisler size avantaj sağlayacaktır.

Etiler Marmaris, Van Kahvaltı Sofrası, Gogga, Seyran, Nelipide Gurme, Geppetto Plus, Öz Lezzet Börek, L’amore, Ofelia Pastane Cafe & Restaurant ünlü kahvaltı mekanları arasındadır. İli ziyaretinizde buralarda kahvaltı yapmak için, yakınlarındaki İstanbul otelleri seçeneklerini değerlendirebilir, otel fiyatları fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

İstanbul popüler bölgelerinden olan ilçe birçok konuda merak edilmekte ve çok sayıda soruya cevap aranmaktadır. Sizin için en çok merak edilen soruları cevapladık. İstanbul seyahatinizde Beylikdüzü otel oda alternatiflerini değerlendirirken bu bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Beylikdüzü Nasıl Bir Yer?

İlçe, genel anlamda sessiz, sakin, huzurludur. Doğa ile iç içe, çok sayıda parkın bulunduğu doğal güzellere sahip olan ilçede ulaşım olanakları gelişmiş düzeydedir. Genelde sakin olmasına rağmen eğlence merkezleri de hayli yoğunluktadır. Burayı ziyaret edilebilir, beylikdüzü butik, suit otelleri uygun fiyatları ile güzel zaman geçirebilirsiniz.

Beylikdüzü ilçesinde Mutlaka Yapılması Gereken Aktiviteler Nelerdir?

İlçe tamamen alışveriş cenneti konumundadır. Buraya geldiğinizde kesinlikle alışveriş yapmalı, alışveriş merkezlerini geçmelisiniz. Üstelik fiyatları uygun olan çok sayıda mağaza bulabilirsiniz. Bunun dışında yine ucuz yemek-kahvaltı mekanları da sizi cezbedecektir. Parkları, piknik alanlarıyla doğayı muhteşem şekilde yansıtan bölge mutlaka ziyaret edilmelidir. Üstelik Beylikdüzü Otelleri oda ve Beylikdüzü otel fiyatları size güzel deneyimler sunacaktır.

Bunun dışında beylikdüzü merkezde çok sayıda  sosyal ve kültürel aktiviteler gerçekleştirmektedir. Gerek kültür-sanat merkezleri gerekse Beylikdüzü otel yönetimlerinin düzenlediği eğlenceli aktiviteler sizleri memnun edecektir. Oda konforu sağlayan otelleri bulabilmek rezervasyon durumuna bağlıdır. Rezervasyon dışında oda bulmanız zor olabilir.

İstanbul her anlamda güzel ve keşfedilmesi gereken şehirdir. İlçenin İstanbul standartlarını taşıdığını düşünürsek, çok sayıda aktivite bulmak mümkün. Suit, beylikdüzü butik otelleri değerlendirerek aktivitelere katılabilirsiniz.

Buradan Ne Alınmalı?

Herhangi seyahate gittiğimizde, oraya ait hatıraları sevdiklerimize hediye etmek isteriz. Sizlerde buraya geldiğinizde, Merkezi hatırlatan hediyeler alabilirsiniz. beylikdüzü merkezde çok sayıda hediyelik eşya dükkanı, hatırat ürünleri bulunmaktadır. Fiyatları ise oldukça uygundur. Yakınlarınıza istediğiniz hediyeyi alabilirsiniz. Burada butik, suit otelleri oda konforunu deneyimleyip istediğiniz dükkanı gezebilirsiniz. Ancak rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Beylikdüzü’nde Gece Hayatı Nasıldır?

Beylikdüzü genel anlamda sakin, huzurlu yapıya sahiptir. Ancak eğlence merkezleri, geçe kulüpleri, canlı müzik yapan kafeler, türkü evleri gibi çeşitli eğlence mekanları bulunmaktadır. Yoğun geçe hayatı olmasa bile, isteyenlere yetecek kadar mekan mevcuttur.

Suit, beylikdüzü butik otelleri se seçenekleriyle siz de bu ilçeyi keşfedebilirsiniz. Mekan fiyatları bölgeye göre değişebilir. Fiyatları göz önünde bulundurarak hareket edin.