fbpx

İstanbul Otel Seçenekleri

istanbul otel seçenekleri, Türkiye’nin ortak kümesi gibidir. Türkiye’nin her ilinden insan barındırır. Bunun yanında; her dilden ve her dinden insanı bağrına basar ve huzurlu bir ortam sunar. Tarihi ve doğal güzellikleri ise, tüm dünyanın dilinde olan efsaneleşmiş bir şehirdir. Tüm bunların sonucunda ise; sadece ülkemizin değil, tüm dünyanın karması haline gelmiştir. Dünya çapında çok fazla turist çeken ve bunu da etkisiyle sayısız konaklama alanı bulunan İstanbul, Günümüzde birçok farklı konsept ve tasarımda konaklama tesislerine ev sahipliği yapmaktadır.

En İyi İstanbul Otellerinin Özellikleri

 istanbul da pek çok farklı ilçede, farklı konumlarda ve farklı konseptlerde oteller bulunmaktadır. Ancak hem kaliteleri ile hem de müşterilerine verdikleri değer ile gönülleri kazanmış, istanbul otel seçenekleri denilince hemen akla gelen bazı oteller de vardır. Bu otellerin ortak özellikleri ise; kalite ve asalettir. istanbul otel seçenekleri arasında ilk sıraya yerleşmeye hâk kazanan bütün oteller, hem otel kalitesine hem hizmet kalitesine hem de çalışanlarının kalitesine özen göstermektedir.

Çünkü bunlardan biri bile eksik olsa o işletme işini tam yapıyor sayılmaz. Bu yüzden İstanbul’un en iyi otelleri, müşterilerine her anlamda en iyi hizmeti sunarlar. Birçok hizmeti ücretsiz olarak sağlarlar ve extra seviyesindeki ihtiyaçlar için ücretli hizmetler oluştururlar. Çalışanları ise, her zaman güler yüzlü ve kibar insanlardan seçilir. Çünkü çalışanların müşterilere olan yaklaşımları müşteri memnuniyeti açısından oldukça önemlidir.

Bunun yanında otelin mimari dokusu, görsel hitabeti ve iç ve dış dekorasyonu da oldukça önemlidir. Günümüz koşullarında insanlar göze hitap eden yapıları tercih edilmekte ve konaklama alanı olarak da böyle yerleri seçmektedirler. Bu yüzden asil bir görünüme sahip olan oteller her zaman bir adım öndedir.

İstanbul şehrinde bulunan en iyi otellerin bir başka özelliği de bulundukları konumlardır. İstanbul çok büyük bir şehirdir ve birçok ilçesi mevcuttur. Bazı ilçeleri çarpık kentleşme ve gecekondulaşma ile mücadele ederken, bazı ilçeleri büyüleyici bir görkeme sahiptir. Her ne kadar her bir köşesi kendine has bir güzelliğe sahip olsa da, lüks ve elit olarak tabir edilen ilçeler ve mekanlar daha çok tercih edilmektedir. Genelde; insanlar en iyi İstanbul otel seçenekleri konusunda fikir yürütürken ilk baktıkları şey, otelin konumu ve sahip olduğu yıldızlardır.

istanbul otel fırsatları

istanbul otel fırsatları

Neden İstanbul’da Tatil Yapmalıyım?

İstanbul ülkemizin en güzel şehridir. Genelde insanlar bu iş için bu şehirde yaşasa da; İstanbul aynı zamanda tarihi güzellikleri ve eğlence anlayışıyla her amaca uygun bir tatil şehridir. İnsanlar farklı tatil anlayışlarına sahiptirler. Bazıları tarihi gezi tarzı tatillerden hoşlanırken bazıları delice gece kulübü eğlencelerinin, bazıları da deniz ve güneşin tatil yapmak olduğunu düşünürler. İstanbul ise, tüm bu anlayışların ortak paydasıdır. Her birine uygun alanları bulunmaktadır Loss Hotel bu seçenekler arasında en iyilerinden biridir. Bu yüzden de birçok farklı istanbul otel seçenekleri bulunmaktadır.

Ayrıca şehir kültürel açıdan da her türlü zenginliğe sahiptir. Kendi ülkemizin farklı köşelerinden pek çok insanla tanışabileceğiniz gibi, farklı ülkelerden ve farklı kültürlerden de sayısız insanla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kısacası İstanbul’u gezmek tüm dünyaya gezmek gibi, İstanbul’da yaşamak da tüm dünyada yaşamak gibi bir duygu yaşatır. Sadece bunun için bile İstanbul bir şansı hakediyor.

İstanbul’da Farklı Otel Seçenekleri 

İstanbul’da pek çok otel seçeneği bulunmaktadır. Bu oteller; kapasitesine göre, konseptine göre ya da amacına göre farklı şekillerde hizmet vermektedirler.

Öncelikle küçük ve sıcak ortamlar olan butik oteller, istanbul otel seçenekleri arasındadır. Şehrin birçok bölümünde, küçük lüks butik oteller bulunmakta ve çokça da tercih edilmektedir. Her şey dahil yıldızlı oteller ile sıkı rekabet halinde olan butik oteller, oldukça elit ve konforlu otellerdir.

istanbul otel seçenekleri içinde karşınıza çıkan bir başka otel türü de apart otellerdir. Apart oteller, farklı büyüklüklerdeki dairelerin otel odasıymışçasına kiralanması sistemiyle çalışırlar. Kişi kapasitesine ya da kişinin kendi tercihine göre; stüdyo daire, 1+1daire, 2+1daire be rezidans gibi seçenekler ile müşterilerine otelde ev ortamı sunarlar.

Son olarak ise, genel ortalamanın tercih ettiği her şey dahil oteller vardır. Genellikle büyük ve lüks otellerdir. A’dan Z’ye her şeyi bünyelerinde bulundurmakta ve müşterilerine sonsuz hizmet anlayışıyla yaklaşmaktadırlar. Her bir detayı düşünürler ve hayata geçirirler. Bunun sonucunda da ücretli ve ücretsiz pek çok hizmet sunmaktadırlar. istanbul otel seçenekleri arasında en çok rağbet gören otel türleridir. https://www.facebook.com/lossotel